Kerio Operator

8 138 грн

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Kerio Operator - це телефонна система на базi VoIP телефонiї, яка забезпечує потужнi, але доступнi можливості голосового та відеозв'язку для малого та середнього бізнесу.

Особливості продукту Kerio Control:

  • Kerio Operator дозволяє своїм користувачам не бути прикованими до свого робочого столу. За допомогою Kerio Operator Softphone ви здійснюєте і приймаєте голосові та відео дзвінки, прослуховуєте голосову пошту, налаштовуєте переадресацію дзвінків та перевіряєте журнал дзвінків у будь-який час, в будь-якому місці, використовуючи тільки ваш комп'ютер. Часто працюєте з мобільного? Ця проблема також вирішена: додаток використовує дані, а не стільниковий зв'язок.
  • Надзвичайна простота у використанні. Веб-інтерфейс адміністратора легкий та зрозумілий, за його допомогою ви швидко розгорнете, налаштуєте та розпочнете адміністрування рішення.
  • Kerio Operator забезпечує безкомпромісний рівень безпеки телефонної системи. Уникніть високих рахунків за телефонний зв'язок та збережіть конфіденційність розмов.
  • Гнучкі можливості розгортання. Kerio Operator комфортно працюватиме у будь-якому існуючому IT-середовищі незалежно від ваших потреб.

Придбати:

  • Сервер (у тому числі 5 користувачів, 1 рік SWM) - 8 138 грн.
  • Додаткові 5 користувачів - 3 356 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053