Microsoft Azure

2 506 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Microsoft Azure — це набір розширених інтегрованих хмарних служб для аналізу, обчислень, роботи з базами даних, мобільних рішень, роботи в мережі, зберігання даних і веб-технологій - все для швидкої, ефективної та економічної роботи.

Можливості Microsoft Azure:

  • Збільшуйте продуктивність. Завдяки Azure розробники і фахівці з ІТ можуть реалізовувати будь-які проекти. Інтегровані інструменти, готові шаблони і керовані служби полегшують і прискорюють створення корпоративних і мобільних додатків, веб-додатків і додатків для Інтернету речей, а також дають можливість управляти ними за рахунок використання вже наявних у вас навичок і відомих вам технологій.
  • Скористайтеся відкритою і гнучкою платформою хмарних служб. Microsoft Azure підтримує найширший вибір операційних систем, мов програмування, платформ, інструментів, баз даних і пристроїв. Запускайте контейнери Linux з інтеграцією Docker, створюйте додатки на базі JavaScript, Python, .NET, PHP, Java і Node.js, розробляйте серверні рішення для пристроїв під управлінням iOS, Android і Windows. Хмарна служба Azure підтримує технології, яким довіряють мільйони розробників та ІТ-фахівців.
  • Розширюйте наявні ІТ-ресурси. Деякі постачальники хмарних служб надають вибір між центрами обробки даних і хмарою. Але тільки не середовище Azure, яке легко інтегрується в існуюче середовище ІТ за рахунок використання масштабної мережі з безпечними приватними підключеннями, гібридної бази даних і рішень для зберігання, а також можливостей розташування даних і шифрування, щоб потрібні ресурси завжди були під рукою. За допомогою Azure Stack можна перенести модель Azure для розробки і розгортання програми в ваш центр обробки даних. Рішення Azure для гібридних хмар дають подвійну перевагу: більше варіантів ІТ, менше складнощів і витрат. Ось чому це одна з кращих доступних обчислювальних хмарних служб.
  • Масштабуйте в міру необхідності, сплачуйте в міру використання. Служби Azure з оплатою в міру використання можуть швидко здійснювати збільшення або зменшення масштабу для задоволення будь-яких потреб, так що ви оплачуєте тільки те, що насправді потрібно. Можливість щохвилинної оплати і зобов'язання підтримки конкурентних цін для таких популярних служб інфраструктури, як обчислення, зберігання і пропускна здатність, забезпечують ідеальне співвідношення ціни і продуктивності.
  • Захистіть свої дані. Ми знаємо, що деякі організації все ще скептично налаштовані по відношенню до хмарних технологій. Саме тому корпорація Майкрософт докладає зусиль щодо захисту і забезпечення конфіденційності даних, як жодна інша компанія в галузі. Ми стали першим постачальником хмарних технологій, визнаним органами із захисту даних в ЄС, завдяки дотриманню строгих вимог, що пред'являються до конфіденційності даних в цьому регіоні. Корпорація Майкрософт також стала першим великим постачальником хмарних технологій, які прийняли новий міжнародний стандарт конфіденційності хмарних даних ISO 27018. Ми також створили Azure для державних організацій, автономний екземпляр Azure, розроблений з урахуванням строгих вимог державних органів США.
  • Виконуйте свої додатки де завгодно. Azure є найкращою хмарної службою корпорації Майкрософт і працює на основі глобальної мережі керованих корпорацією Майкрософт центрів обробки даних в 32 регіонах, що більше, ніж у служб Amazon Web Services і Google Cloud разом узятих. Ця швидко зростаюча служба глобального масштабу пропонує безліч варіантів для запуску додатків і забезпечує відмінну якість роботи. Також Azure є першим міжнародним постачальником хмарних служб в континентальній частині Китаю.
  • Приймайте більш поінформовані рішення. Служби прогнозної аналітики Azure, такі як машинне навчання, Cortana Analytics і Stream Analytics, повністю змінюють підхід до бізнес-аналітики. Приймайте виважені рішення, покращуйте якість обслуговування і відкривайте для себе нові бізнес-можливості за рахунок структурованих, неструктурованих і потокових даних з Інтернету речей.
  • Покладіться на надійну хмарну службу. Не знаєте, як вибрати постачальника хмарних служб? Платформа Azure розроблена для обробки самих різних робочих навантажень, від невеликих проектів з розробки та тестування до запуску глобальних продуктів. Більше 66% з 500 компаній списку Fortune довіряють Azure. Платформа забезпечує угоди про рівень обслуговування корпоративного рівня для своїх служб, цілодобову техпідтримку без вихідних і постійне спостереження за працездатністю служб. Серед наших клієнтів - Skanska, Heineken, 3M, Dyson, Paul Smith, Mazda, GE Healthcare, Trek, McKesson, Milliman, Towers Watson, NBC Sports, TVB і багато, багато інших.

Купити AzureSubsSrvcesOpn ShrdSvr SNGL SubsVL OLP NL Annual Qlfd за 2 506 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053