Adobe Acrobat Pro DC 2015

12 051 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Комплексне рішення для роботи з PDF-документами і формами. Спрощуйте повсякденну роботу за допомогою програмного забезпечення Adobe Acrobat Pro DC 2015. Швидко створюйте файли або портфоліо PDF. Редагуйте файли PDF за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів Acrobat або перетворіть їх у формати Microsoft Word, Excel і PowerPoint. Створюйте форми за лічені хвилини в додатку Adobe FormsCentral, що входить до складу пакету. Автоматизуйте підготовку документів за допомогою керованих дій.

В Acrobat Pro DC 2015 є інструменти, що дозволяють створювати і спільно працювати з макетами проектів в PDF-форматі, підготовленими до друку файлами, інтерактивними портфоліо і заповнюваними формами PDF практично будь-якому співробітникові, де б він не знаходився.

функції:

 • Перегляд, перевірка перед друком, коректування й підготовка файлів PDF до високоякісного друку і цифрової публікації.
 • Переглядайте взаємний вплив елементів, що перекриваються в файлі PDF за допомогою інструменту Overprint Preview.
 • Відображайте метадані про будь-якому вибраному об'єкті за допомогою інструменту Analyze Object Data Tool.
 • Збирайте всі коментарі в одному файлі PDF; сортуйте і фільтруйте їх з легкістю.
 • Простота створення заповнюваних форм PDF; автоматично отримуйте готові форми в свою поштову скриньку.
 • Працюйте з файлами PDF в дорозі: створюйте, об'єднуйте або експортуйте файли PDF за допомогою вашого браузера або мобільного пристрою.
 • Виконуйте швидке редагування тексту або зображень в документах PDF без необхідності звернення до вихідного файлу.
 • Використовуйте налаштовані макети, теми і кольору для створення власних інтерактивних портфоліо PDF.
 • Зберігайте свої файли в Creative Cloud: отримуйте до них доступ з настільного комп'ютера або з мобільного пристрою, де б ви не знаходилися; з легкістю працюйте з ними спільно з іншими колегами.

КЛЮЧОВІ АРГУМЕНТИ НА КОРИСТЬ ПРИДБАННЯ програмного забезпечення ADOBE ACROBAT PRO DC 2015:

 • Перетворення файлів PDF. Встановіть панель інструментів Adobe Acrobat для популярних додатків Microsoft і браузерів. Це дозволить швидко перетворювати документи і веб-сторінки у високоякісні файли PDF, а також створювати документи PDF з будь-якого настільного застосування, що підтримує друк.
 • Експорт файлів PDF. Перетворіть файли PDF в документи Microsoft Word, Excel і PowerPoint зі збереженням форматування.
 • Створення електронних форм. Створюйте PDF - і веб-форми за лічені хвилини в новому додатку Adobe FormsCentral, що входить до складу пакету.
 • Редагування файлів PDF. З легкістю виправляйте, оновлюйте або коригуйте текст і зображення за допомогою нового зручного інтерфейсу - додавайте зміни прямо у файли PDF.
 • Уніфіковані засоби підготовки файлів PDF. Оптимізуйте виконання рутинних багатоетапних завдань за допомогою керованих і автоматизованих дій.

Ліцензії:

 • Acrobat Pro DC (perpetual) 2015 Multiple Platforms Ukrainian AOO License TLP (1 - 9,999) - 12 051 грн.

Дивіться також:

Adobe Standard DC 2015

Adobe Photoshop CС

Adobe InDesign CC

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

В Компанії "Уні-Сервіс" Ви можете купити програмне забезпечення Adobe: Adobe Standard DC 2015, Adobe Creative Cloud для робочих груп, Adobe Premiere Elements 15, Adobe Photoshop Elements 15, Adobe Photoshop Lightroom 6, Adobe Photoshop CC, Adobe Flash Professional CC, Adobe Muse CC, Adobe Dreamweaver CC, Adobe Audition CC, Adobe After Effects CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC, Adobe Illustrator CC.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053