Trend Micro Enterprise Security for Endpoints

1 144 грн (ліцензія)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Захист фізичних і віртуальних комп'ютерів, ноутбуків і серверів.

Забезпечте безпеку фізичних і віртуальних комп'ютерів, ноутбуків і файлових серверів як в мережі, так і поза нею.

Enterprise Security for Endpoints — це передове рішення, до складу якого входять захист від шкідливих програм, технологія оцінки репутації веб-сайтів, що дозволяє блокувати доступ до небезпечних сайтів, і система запобігання вторгнень на основі кінцевого вузла (HIPS). Це рішення працює на базі «хмарної» інфраструктури безпеки Trend Micro ™ Smart Protection Network ™, і файли антивірусних баз даних зберігаються і обробляються в «хмарі», а не на кінцевих пристроях, що дозволяє вивільнити обчислювальні ресурси і забезпечити оптимальну продуктивність.

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints надає переваги інтегрованого захисту від загроз і втрати даних при одночасному скороченні витрат за рахунок більш швидкого сканування та підвищеної продуктивності. Комплексна система захисту настільних комп'ютерів, ноутбуків і серверів має на увазі консолідацію всіх функцій забезпечення безпеки кінцевих пристроїв в рамках одного централізованого рішення. Це дозволяє скоротити витрати на управління і отримати найбільш передовий захист від сучасних загроз.

Переваги Trend Micro Enterprise Security for Endpoints:

Інтелектуальність

Єдина система безпеки, що забезпечує випереджаючий захист всіх кінцевих пристроїв.

  • Зниження ризику за рахунок комплексного запобігання загрозам для кінцевих точок.
  • Блокування загроз до того, як вони зашкодять кінцевим користувачам, за допомогою «хмарної» платформи безпеки, яка зіставляє дані про загрози, пов'язані з сайтами, електронною поштою і файлами, забезпечуючи оперативний захист.

Простота

Підвищіть рівень безпеки при менших витратах за рахунок консолідованої архітектури «хмара-клієнт» і спрощеного управління. Згідно Остерман Research документу «Звіт про ефективність роботи клієнт-серверного корпоративного рішення безпеки», ви можете:

  • скоротити витрати на управління ІТ-інфраструктурою за рахунок централізованого управління єдиним пакетом для захисту кінцевих пристроїв за допомогою Trend Micro Control менеджер;
  • знизити частоту зараження кінцевих пристроїв на 53%.

Надійний захист з урахуванням ваших потреб

Оптимізація адміністрування шляхом застосування політик захисту від загроз з єдиної консолі.

  • Централізоване управління політиками для всіх продуктів Trend Micro
  • Узгоджене застосування політик для всіх кінцевих пристроїв - від файлових серверів до фізичних і віртуальних комп'ютерів і ноутбуків
  • Контроль в масштабах всього підприємства для ефективної протидії спрямованим атакам і запобігання втрати даних

Вартість ліцензій Enterprise Security for Endpoints:

  • Trend Micro Enterprise Security for Endpoints 26-50 User New - 1 144 грн.
  • Trend Micro Enterprise Security for Endpoints 55-100 Users New - 1 023 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053