ProgeCAD 2016 Professional

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

ProgeCAD 2016 - новітня версія програмної платформи, інтеграція з хмарними сервісами і параметричним модулем EasyArch 3D.

ProgeCAD - універсальна 2D/3D САПР, сумісна з Автокад®, світовим лідером на ринку САПР, і підтримує DWG/DXF Автокад® файли версій Автокад® 2.5 - 2016!

ProgeCAD 2016 - унікальна альтернативна САПР, працює в форматі DWG і пропонує можливість експорту в 3D PDF!

Вихідний формат програми ProgeCAD DWG забезпечує повну сумісність з Автокад знімаючи необхідність конвертації файлів і тим самим запобігаючи втрату важливої інформації. ProgeCAD дозволяє експорт файлів креслень як в DWG, так і в DXF формати. ProgeCAD пропонує інтуїтивний інтерфейс зі схожими з Автокад падаючими і панельними меню і командами.

ProgeCAD Professional - універсальна САПР для 2D креслення і 3D моделювання в різних областях, для створення концептуальних ескізів і конструкторської документації. Програма пропонує високу сумісність з Автокад® і проектування безпосередньо в форматі .dwg. progeCAD - це більше ніж проста альтернатива! Функціонал progeCAD ширше можливостей Автокад® LT, в той час як вартість програмного пакета в багато разів нижче вартості Автокад®, Архікад або Мікростейшн. Нові ліцензії включають 1 місяць безкоштовної підтримки.

Нові можливості:

  • ProgeCAD Хмара, динамічне введення, динамічна ПСК, аннотатівниі об'єкти, Поля в кресленні, PDF/A та інші.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053