ABBYY FineReader 14 Enterprise

7 190 грн. (коробка або ESD)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Універсальна програма для оптичного розпізнавання тексту, що дозволяє підвищити продуктивність бізнесу при роботі з документами.

FineReader 14 — це професійний OCR інструмент з можливістю редагування PDF-файлів та абсолютно новою функцією порівняння документів. Підвищено не тільки точність оптичного розпізнавання тексту для кращої конвертації документів, але і продуктивність програми на всіх етапах її використання: запуск, відкриття документів і їх обробка.

Функції:

FineReader спрощує роботу з паперовими документами і PDF-файлами завдяки поєднанню технології оптичного розпізнавання тексту з базовим функціоналом для роботи з PDF-файлами.

 • Конвертуйте PDF-файли і відскановані документи. OCR технології для точної конвертації сканів, паперових документів та PDF-файлів у Word, Excel, PDF з можливістю пошуку та інші формати.
 • Порівнюйте документи. Швидко виявляйте зміни у тексті різних версій одного документа, незалежно від його формату: PDF, скан, документ Microsoft® Office або презентація.
 • Редагуйте і коментуйте у PDF-файлах. Редагуйте PDF-документи, у тому числі відскановані, створюйте PDF з кількох файлів, коментуйте, здійснюйте пошук, встановлюйте захист і заповнюйте форми, та багато іншого.
 • Автоматична конвертація. Оптимізуйте конвертацію документів за допомогою функції Hot Folder, що дозволяє виконувати обробку документів за розкладом і автоматично конвертувати документи, що надходять до визначених папок.

Технічні характеристики:

 • Вхідні формати. PDF, PDF/А, TIFF, JPEG, JBIG2, PNG, BMP, GIF, DjVu, DOC(X), XLS(X), PPT(X), VSD(X), HTML, RTF, TXT та ще 4.
 • Формати збереження. DOC(X), XLS(X), PDF, PDF/А, RTF, TXT, CSV, ODT, EPUB, FB2, DjVu, PPTX, HTML, TIFF, JPEG, PNG та ще 3.
 • Мови розпізнавання. 195 мов, у тому числі всі європейські, а також китайська, японська, корейська, арабська та інші.
 • Мови інтерфейсу. Англійська, німецька, іспанська, французька, італійська, китайська, японська, корейська, турецька та ще 15 мов.
 • Системні вимоги. Windows® 10, 8.1, 8, 7 or Windows Server®, 1 GHz CPU, 1 Гб RAM, 1.2 Гб вільного місця на жорсткому диску.
 • Сканери та БФП. FineReader 14 підтримує TWAIN- та WIA-сумісні сканери та багатофункціональні пристрої.

Сфери використання:

 • Юриспруденція. FineReader полегшує роботу з юридичними документами та підвищує її ефективність. Програма дозволяє адвокатам, юристам і адміністративному персоналу обробляти та використовувати інформацію, що міститься у паперових документах, зображеннях і PDF-файлах.
 • Освіта. Для навчальних закладів і бібліотек FineReader є потужним інструментом, за допомогою якого студенти, викладачі та науковці можуть отримати доступ до інформації, що міститься у паперових документах, зображеннях та PDF-файлах, з метою обміну даними з іншими користувачами через PDF-файли.
 • Державні установи. FineReader допомагає державним організаціям ефективніше працювати з великими обсягами паперових документів завдяки усуненню ручного набору тексту та пов'язаних з цим помилок, а також точній конвертації паперових документів у їхні цифрові аналоги для довгострокового архівування.

Придбати ABBYY FineReader 14 Enterprise (коробка або ESD) по ціні - 7 190 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053