САПФІР

7 200 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

САПФІР - cистема архітектурного проектування, формоутворення та розрахунків.

Програма САПФІР дозволяє архітекторові виконувати проектування найрізноманітніших об'єктів: котеджі, багатоповерхові будівлі, споруди довільного призначення.

Проектувальник працює у звичних термінах реальних конструкцій: він створює стіни (в т.ч. криволінійні), покрівлі (в т.ч. складної конфігурації), колони, балки, перекриття, сходи і т.п. Крім того, в його арсеналі є вільні форми: піраміди, призми, різні поверхні, включаючи гіперболічні параболоїди.

Розроблено інструментарій, що дозволяє на основі одного виду документування сформувати кілька креслень, для кожного з яких індивідуально керувати видимістю шарів. Видимість об'єктів на кресленнях тепер визначається лише видимістю шарів моделювання і не залежить від властивості «Видимість об'єкта» в 3D вигляді.

Для програмістів, що розробляють додатки на платформі САПФІР:

  • Розширена бібліотека автоматизованих функцій.
  • Доданий автоматизований діалог вибору кольору.
  • В автоматизованих об'єктах функція MultMatr (VARIANT Matr) може як аргумент отримувати як об'єкт jscript Array (), так і об'єкт.
  • САПФІР - CautoMatrix (код спрощується і прискорюється).
  • Додана автоматизована функція запису моделі в загальну бібліотеку.
  • Реалізовано механізм формування масиву вкладених параметрів об'єктів в параметрі типу ColeVariant. Це відкриває принципово нові можливості завдання і редагування параметрів об'єктів.
  • Доданий автоматизований об'єкт «Монтаж».
  • Доопрацьовано API_Sapfir_SDK. Тепер можна його використовувати як у UNICODE так і НЕ UNICODE додатках.
  • Додана можливість запуску плагинов HTML в немодальному (плаваючому) вікні. У зв'язку з цим поставляються в комплекті плагіни адаптовані з урахуванням даної можливості.

Повністю дотримана спадкоємність інтерфейсів рівня прикладного програміста, що забезпечує сумісність додатків, розроблених на платформі САПФІР 1.4 з новою платформою САПФІР 2.0.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053