ЛІРА САПР

40 320 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Багатофункціональний програмний комплекс ЛІРА-САПР реалізує технологію інформаційного моделювання будинків (BIM) і орієнтований для проектування і розрахунку будівельних і машинобудівних конструкцій різного призначення.

 • Розрахунок виконується на статичні (силові і деформаційні) і динамічні дії.
 • Виконується підбір або перевірка перетинів сталевих та залізобетонних конструкцій.
 • Видаються ескізи робочих креслень КМ і окремих з.б. елементів.

Функціональні можливості ЛІРА САПР:

 • Реалізація технології інформаційного моделювання будівель (BIM). ЛІРА-САПР реалізує технологію інформаційного моделювання будинків (BIM) і орієнтована на проектування і розрахунок будівельних конструкцій. Реалізація технології BIM забезпечується нативной зв'язком з іншими архітектурними, розрахунковими, графічними та документуючими системами (САПФІР-3D, Revit Structure, AutoCAD, ArchiCAD, Advance Steel, BoCAD, Allplan, STARK ES, Gmsh, MS Word, MS Excel, GLAZER і ін. ) на основі DXF, MDB, STP, SLI, MSH, STL, OBJ, IFC та ін. файлів.
 • Розвинене інтуїтивне графічне середовище користувача з можливістю 3D-візуалізації розрахункової схеми на всіх етапах синтезу та аналізу. Потужна система діагностики. Численні види представлення результатів рішення задачі - в графічному (ізополя, епюри, деформовані схеми, анімація форм коливань) і табличному (переміщення, напруження, зусилля, РСУ, РСН, результати підбору арматури в залізобетонних елементах і перетинів сталевих елементів) дозволяє швидко провести необхідний аналіз . Режим варіантного проектування - в одному завданні користувач може варіювати перетинами елементів, матеріалами, нормативами.
 • Інтерфейс користувача нового покоління. Синтез розрахункової схеми будівлі або споруди на основі керованої процедури перетворення 3D і 2D архітектурних моделей, створених в різних графічних програмах: САПФІР-3D, Allplan, Revit, AutoCAD та ін.
 • Потужний багатофункціональний процесор реалізує швидкодіючі алгоритми складання і рішення систем рівнянь з порядком до декількох мільйонів невідомих. Процесор функціонує в 64-х і 32-х розрядних режимах з використанням багатоядерності сучасних комп'ютерів.
 • Розрахунок на різні види динамічних дій сейсміка, вітер з урахуванням пульсації, вібраційні навантаження, імпульс, удар, відповідь-спектр, сейсміка на основі акселерограми. Для сейсмічних впливів реалізовані норми України, Росії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Франції, Алжиру та ін.
 • Перевірка міцності. Дозволяє по зусиллям в перерізі, знайденим в процесі виконання завдання визначити головні і еквівалентні напруги і здійснити перевірку за різними теоріями міцності: найбільш головні напруження, найбільш головні деформації, найбільш дотичні напруження, енергетична теорія Губера-Мізеса-Генки, теорії Мора, Друкера-Прагера , Писаренко-Лебедєва, Кулона-Мора, Боткіна, Генієва.
 • Розвинена бібліотека КЕ. Розвинена бібліотека кінцевих елементів дає змогу створювати комп'ютерні моделі практично будь-яких конструкцій: плоских і просторових рам, балок стінок, що згинаються плит, оболонок, масивних тіл, а також комбінованих систем - плит і оболонок підперті ребрами, плит на грунтовій підставі, каркасних конструкцій будівель, системи "надземна будова - фундаментні конструкції - грунтова основа" і багато інших.
 • Спеціальні кінцеві елементи. Великий набір спеціальних кінцевих елементів, що дозволяють складати адекватні комп'ютерні моделі для складних і неординарних споруд. Наприклад: кінцевий елемент, що моделює піддатливі вузли; кінцевий елемент, що моделює роботу грунту за межами конструкції; кінцевий елемент, що моделює натягач (форкопф) і що дозволяє забезпечувати задане первинне натягнення конструкції або знаходити необхідне натягнення, що забезпечує задану геометрію (наприклад, тенту або вантової мережі).
 • Проектування залізобетонних і сталевих конструкцій. Перевірка і підбір перерізів залізобетонних і сталевих елементів відповідно до діючих в світі нормативів. Виконання робочих креслень стадії КМ і ЯЖ.
 • Суперелементне моделювання з візуалізацією на всіх етапах розрахунку, що дозволяє в ряді випадків прискорити рішення задачі і знизити вплив поганої обумовленості більшерозмірної матриці.
 • Фізична нелінійність. Модулі обліку фізичної нелінійності на основі різних нелінійних залежностей σ-ε, що забезпечують можливість комп'ютерного моделювання процесу навантаження як моно-, так і бі-матеріальних конструкцій, з дослідженням розвитку тріщин, проявом деформацій повзучості і текучості, аж до отримання картини руйнування конструкції.
 • Геометрична нелінійність. Модулі обліку геометричної нелінійності, що дозволяють розраховувати, як конструкції спочатку геометрично незмінні (гнучкі плити і балки, гнучкі ферми і ін.) Так і конструкції спочатку геометрично змінні, для розрахунку яких необхідно спочатку визначити рівноважну форму під заданий вид навантаження (окремі канати, вантові ферми , вантові покриття, тенти, мембрани і ін.).
 • Спеціалізований документатор дозволяє формувати звіт, що складається з текстової, табличної і графічної інформації. Режим інтерактивних копій екрану дозволяє здійснювати фіксацію і повернення до фрагменту розрахункової схеми, а також виконувати автоматичне оновлення зображень після її зміни (перенумерація, перетріангуляція, зміна конфігурації зображуваного об'єкта).

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053