Kerio Connect

11 410 грн

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Kerio Connect - популярний поштовий сервер для малих та середніх компаній.

Цей поштовий сервер відрізняється особливою гнучкістю при налаштуванні та простотою розгортання і подальшого адміністрування. Купуючи Kerio Connect можна надалі користуватись своїми поштовими клієнтами або використовувати Kerio Connect Client через улюблений веб-браузер.

Переваги Kerio Connect:

  • Стабільність системи
  • Економічна ефективність

Особливості продукту:

  • Вирішена проблема з власними пристроями працівників компаній. Kerio Connect підтримує мобільні телефони та планшети на базі iOS та ОС Android. Простота налаштування програми дозволяє розпочати роботу без допомоги системного адміністратора.
  • Kerio Connect підтримує Outlook (Windows та Mac) та інші IMAP або POP сумісні поштові клієнти, має зручний чат для колег, органайзер зустрічей, форматування роботи з електронною поштою.
  • Kerio Connect захищає вашу пошту від злому і атак, використовуючи для цього антивіруси, анти-спам фільтри і ін. За відновлення даних відповідає резервне копіювання, а їх архівування на рівні сервера дозволяє зменшити об'єм даних поштового переписування.
  • Визнана простота у використанні: зручний та зрозумілий Веб-інтерфейс адміністратора Kerio Connect, оновлення в один клік.
  • Kerio Connect підтримує три різні варіанти розгортання в залежності від інфраструктури та потреб компанії: Kerio Connect Single-Server, Kerio Connect Multi-Server, Хмарне розміщення Kerio Cloud.

Який варіант ви б не обрали - вам гарантовано надзвичайний рівень безпеки, ефективну взаємодію з користувачем та простоту адміністрування.

Придбати:

  • Сервер (у тому числі 5 користувачів, 1 рік SWM) - 11 410 грн.
  • Додаткові 5 користувачів - 3 356 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053