Kaspersky Internet Security для Android

144 грн. (ел. ключ)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Антивірус Kaspersky Internet Security для Android прийшов на заміну продуктам Kaspersky Mobile Security і Kaspersky Tablet Security. Ці два рішення тепер об'єднані в один продукт, який отримав нову назву в рамках оновлення лінійки продуктів для домашніх користувачів. Новий продукт пропонує ряд переваг, серед яких - захист класу Internet Security для всіх підтримуваних платформ, в тому числі Android. Захист класу Internet Security необхідний насамперед для ПК. Проте здійснення купівлі через інтернет, перегляд веб-сторінок і спілкування в соціальних мережах однаково небезпечні для мобільних пристроїв і домашнього комп'ютера - адже ці пристрої підключаються до одного і того ж інтернету. Смартфони та планшети все частіше стають мішенню кіберзлочинців, їх легко втратити - а разом з ними і усю цінну та особисту інформацію, яка на них зберігається.

Kaspersky Internet Security for Android jpg

Антивірус Kaspersky Internet Security для Android – це сучасне надійне захисне рішення для смартфонів і планшетів Android, оптимізоване для роботи на кожному з цих пристроїв, щоб користувач міг отримувати всі переваги інтернету, не відчуваючи проблем з безпекою та впливу програми на роботу пристрою.

Ліцензування Kaspersky Internet Security для Android здійснюється в рамках моделі, що надає вигоду для користувачів захисту та індивідуальний підхід до їх потреб.

 • Весь функціонал продукту (безкоштовний і платний) реалізований в єдиному дистрибутиві
 • Безкоштовні функції доступні будь-якому користувачеві, що завантажив програму
 • Платний функціонал можна придбати безпосередньо через інтерфейс програми або через спеціалізований додаток Google. Крім того, передбачений пробний період (7 днів), впродовж якого преміум-функціонал можна використати безкоштовно.

Захист смартфонів і планшетів Android оптимізований для роботи на кожному з цих пристроїв, щоб користувач міг отримувати усі переваги інтернету, не відчуваючи проблем з безпекою і не відчуваючи впливу програми на роботу пристрою.

 • Блокування небезпечних додатків і сайтів
 • Захист від шахрайства в інтернеті
 • Пошук пристрою у випадку втрати або крадіжки
 • Фільтрація небажаних дзвінків та SMS
 • Непомітна робота на пристрої
 • Ключові функції
 • Блокування небезпечних додатків і сайтів

Захист класу Internet Security тепер доступний для пристроїв Android! Рішення перевіряє всі встановлювані і оновлювані програми та файли на наявність загроз. Покупки в інтернеті, перегляд веб-сторінок та спілкування в соціальних мережах стануть безпечні під захистом «Лабораторії Касперського».

Захист від шахрайства в інтернеті. Веб-фільтр блокує посилання на шкідливі і шахрайські сайти, захищаючи ваші особисті дані та фінансову інформацію. Рішення також перевіряє всі посилання в одержуваних SMS-повідомленнях і повідомляє вас в тому випадку, якщо вони є шкідливими або фішингові.

Анти-Злодій. Пошук пристрою у випадку втрати або крадіжки та інші функції модуля Анти-Злодій допоможуть знайти телефон і захистити дані, що зберігаються на ньому, від сторонніх очей.

 • Пошук пристрою за допомогою GPS, Wi-Fi з відображенням результатів в Google Maps
 • Звуковий сигнал «Сирена» для більш ефективного пошуку пристрою
 • Віддалене блокування та очищення пам'яті пристрою для захисту особистої інформації
 • Таємне фото для впізнання того, хто використовує втрачений або вкрадений пристрій
 • SIM-Контроль для управління захистом телефону навіть після заміни SIM-карти
 • Веб-портал для віддаленого управління функціями модуля Анти-Злодій і Секретний код для їх активації

Фільтрація небажаних дзвінків та SMS. Функція фільтрації викликів і SMS дозволяє уникнути небажаних дзвінків, вести гнучкі білий і чорний списки і автоматично блокувати дзвінки і SMS, що приходять з прихованих і нецифрових номерів.

Особисті контакти. Ви можете з легкістю приховати від сторонніх очей вашу конфіденційну інформацію: список контактів, інформацію про вхідні та вихідні дзвінки та SMS, а також відповідні записи в журналах. З метою більшої зручності ця функція може бути активована вручну, автоматично або віддалено.

Зручність користування і непомітна робота на пристрої. Завдяки вікну статусу захисту пристрою керувати захистом легко і зручно. Вид вікна оптимізований для кожного типу пристроїв - наприклад, на смартфоні показуються лише установки / події, актуальні для смартфонів. Оптимізація споживання ресурсів дозволяє користувачеві не відчувати впливу програми на роботу пристрою.

Поставка здійснюється в електронному вигляді (термін виконання - 10 хв.)

 • Kaspersky Internet Security for Android (1 пристрій, 1 рік) 192 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053