Kaspersky Security для файлових серверів

8 644 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

ЗАХИСТ ФАЙЛОВИХ СЕРВЕРІВ НА ПЛАТФОРМАХ WINDOWS І LINUX

  • Централізований захист для різних платформ
  • Керування сховищами
  • Тонке налаштування параметрів захисту

Переваги:

  • Стабільний і надійний захист. Поєднання інноваційних хмарних і класичних антивірусних технологій дало змогу створити надійний механізм гібридного захисту, призначений для запобігання як уже відомим, так і новим загрозам. Автоматичний перезапуск компонентів продукту в разі примусового завершення його роботи або програмного збою забезпечує стабільність системи захисту, у той час як система діагностики дає змогу встановити причину збою.
  • Зручне керування та гнучка система звітів. Прості у використанні засоби адміністрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, детальна інформація про стан захисту файлових серверів. Гнучке налаштування параметрів сканування та формування звітів дає змогу ефективно керувати безпекою файлових серверів.
  • Підтримка віртуалізованих середовищ. Kaspersky Security для файлових серверів підтримує роботу у віртуальних середовищах, забезпечуючи оптимізацію навантаження на хост-сервер під час виконання операцій, які потребують значних ресурсів (наприклад, сканування). Багато програм у складі продукту мають сертифікат VMware Ready, який підтверджує його ефективну роботу у віртуалізованих середовищах.
  • Сумісність і підтримка різного серверного ПЗ. Продукт захищає файлові сервери під керуванням Windows, Linux і Free BSD. Продукт сумісний із рішеннями сторонніх виробників (програмами резервного копіювання, системами HSM тощо), що забезпечує його безконфліктну роботу на серверах, на яких інстальовано інше ПЗ, і значно спрощує роботу системного адміністратора.
  • Оптимальне використання ресурсів і висока продуктивність. Ефективне антивірусне ядро, регульоване використання ресурсів сервера, технології оптимізації антивірусного сканування та гнучка система виключень із перевірки підвищують продуктивність продукту та зменшують навантаження на сервер.

Можливості:

  • Ефективний захист у режимі реального часу. Постійний захист від шкідливих програм: регулярна перевірка файлів на наявність вірусів і за потреби лікування або видалення заражених об’єктів. Рішення об’єднує в собі сигнатурні, проактивні та хмарні технології, які забезпечують високий рівень виявлення загроз, зокрема загрози «нульового дня». Функції резервного копіювання, перевірки на вимогу та ізоляції небезпечних об’єктів підвищують ефективність захисту.
  • Гнучке адміністрування. Програма надає можливість створення докладних звітів відповідно до результатів антивірусних перевірок сервера на вимогу, надсилає сповіщення про виявлення небезпечних об’єктів і автоматично оновлює бази. Керувати оновленнями та роботою рішення в цілому можна з єдиної централізованої консолі.

Придбати Антивірус Kaspersky Security для файлових серверів Ви зможете за ціною  12 348 грн.

Придбати поновлення Антивірус Kaspersky Security для файлових серверів Ви зможете за ціною  8 644 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053