Kaspersky Security для мобільних пристроїв

929 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Антивірус Kaspersky security для мобільних пристроїв забезпечує просте керування мобільними пристроями і найвищий рівень їх захисту, пов'язаних з використанням спеціалізованого рішення.

Розгортання, адміністрування і захист мобільної IT- інфраструктури не обов'язково мають бути складними або дорогими. Модуль управління мобільними пристроями робить налаштування системи безпеки простим і зручним. А спеціальне мобільне застосування, що встановлюється на пристрої, забезпечує надійний захист від усіх сучасних загроз, мобільне застосування можна також встановити на особисті облаштування співробітників.

Основні можливості:

 • ПІДТРИМКА ПЛАНШЕТІВ І СМАРТФОНІВ
 • ВИДАЛЕНА УСТАНОВКА ПЗ
 • ЗАХИСТ ВІД ШКІДЛИВОГО ПЗ
 • ЗАСІБ УПРАВЛІННЯМОБІЛЬНИМИ ПРИСТРОЯМИЗ ПІДТРИМКОЮ APPLE MDM І MICROSOFT EXCHANGEACTIVESYNC
 • НТЕГРАЦІЯ З KASPERSKYSECURITY CENTER

Підтримувані мобільні платформи:

 • iOS
 • Android
 • windows mobile
 • blackberry
 • symbian

Ідеальне рішення для особистих пристроїв, які використовуються в цілях роботи.

Часто співробітники використовують власні пристрої одночасно в особистих і в службових цілях. У деяких організаціях співробітники самостійно купують смартфон або планшет, який їм подобається, а IT- служба потім налаштовує на нього електронну пошту і доступ до корпоративних ресурсів. З одного боку, це призводить до скорочення витрат і підвищення продуктивності праці, з іншої - створює додаткові ризики безпеки. Корпоративні дані, незахищені належним чином (і, можливо, змішані з особистими даними користувача), легко можуть стати здобиччю зловмисників. Часто тими ж пристроями користуються члени сім'ї співробітника, які не замислюються про питання безпеки. Іноді на них навіть відкривають root- доступ або змінюють прошивку. Kaspersky Security для мобільних пристроїв успішно вирішує ці проблеми, дозволяючи налаштувати параметри безпеки на смартфонах і планшетах за допомогою єдиної консолі, яка використовується для забезпечення безпеки усієї корпоративної мережі. Ви можете бути упевнені, що на пристроях користувачів задані необхідні параметри і що цінні корпоративні дані будуть захищені у разі втрати, крадіжки або неналежного використання пристрою власниками.

Можливості kaspersky security для мобільних пристроїв:

Ефективне адміністрування.

 • Просте налаштування за допомогою єдиної консолі. На відміну від рішень інших виробників, продукт "Лабораторії Касперского" дозволяє адміністраторам використати єдину консоль для управління безпекою мобільних пристроїв, фізичних робочихмісць і віртуальних систем, а також шифруванням і застосуванням політик.
 • Центр завантаження програм. Адміністратори можуть створити корпоративний портал, що утримує посилання на дозволених до використання програмах, і за допомогою спеціальної політики зобов'язати користувачів працювати тільки з ними.
 • Видалена установка ПЗ. Адміністратор може забезпечити безпеку телефонів видалено, розіславши співробітникам електронні повідомлення або SMS, що утримують посилання на корпоративному порталі, з якого користувачам слід завантажити схвалені налаштування і додатки. До тих пір, поки користувач не зробить цього, доступ до корпоративних даних для нього буде закритий.
 • Налаштування параметрів захисту. Для забезпечення цілісності апаратного і програмного забезпечення передбачена функція реєстрації спроб несанкціонованої перепрошивки. Серед інших параметрів захисту - відключення камери, захист паролем і багато що інше.
 • Застосування політик. Функція контролю програм дозволяє відстежувати і контролювати використання програм на пристрої, у тому числі за допомогою режимів "Заборона за умовчанням" і "Дозвіл за умовчанням".

Інструменти захисту.

 • Шифрування. Захист даних на мобільних пристроях здійснюється за допомогою прозорого для користувача шифрування на рівні диска або окремих файлів і тек, яке також може бути застосоване до контейнерів.
 • Анти-злодій. Адміністратори можуть видалено виконувати повне або часткове видалення даних з пристроїв, визначати місцезнаходження зниклих пристроїв за допомогою функції GPS- Пошук, а також отримувати повідомлення при витяганні або заміні SIM- карти.
 • Захист від шкідливого ПЗ. Захист пристроїв від шкідливих програм забезпечують антивірусне ядро "Лабораторії Касперского", що включає декілька рівнів виявлення шкідливого ПЗ, у тому числі з використанням " хмари", а також безпечний браузер і ефективні засоби боротьби із спамом.

Захист корпоративних даних.

 • Контейнери. У тому випадку, якщо співробітники використовують для роботи особисті пристрої, корпоративні дані і додатки можна поміщати в ізольовані контейнери. Цей захід забезпечує максимальну безпеку корпоративних даних і зберігання їх окремо від особистої інформації користувачів.
 • Засоби для видаленого забезпечення безпеки даних. У разі втрати або крадіжки облаштування його можна видалено заблокувати. Корпоративні дані усередині контейнера можна зашифрувати або видалено стерти з пристрою, не зачіпаючи при цьому особисті дані користувача.

Як придбати:

Рішення для захисту мобільних пристроїв входить до складу наступних продуктів лінійки Kaspersky Security для бізнесу:

Придбати Kaspersky Security для мобільних пристроїв також можна окремо.

 • Kaspersky Security для мобільних пристроїв, нова ліцензія 10-14 за ціною 1 327 грн.
 • Kaspersky Security для мобільних пристроїв, нова ліцензія 15-19 за ціною 1 192 грн.
 • Kaspersky Security для мобільних пристроїв, нова ліцензія 20-24 за ціною 1 070 грн.
 • Kaspersky Security для мобільних пристроїв, поновлення 10-14 за ціною 929 грн.
 • Kaspersky Security для мобільних пристроїв, поновлення 15-19 за ціною 834 грн.
 • Kaspersky Security для мобільних пристроїв, поновлення 20-24 за ціною 749 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053