InterBase XE7 Server

5 627 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

RAD Server – це готова «під-ключ» back-end платформа, щоб швидко створювати і розгортати свої прикладні сервіси. RAD Server забезпечує автоматизовані публікації і управління створеного на Delphi і C++ REST/JSON API, інтеграцію з корпоративними базами даних, IoT Edgeware і широкий спектр прикладних сервісів, таких як служби каталогів і аутентифікації користувачів, Push-повідомлення, внутрішнє/зовнішнє відстеження місця розташування користувача і зберігання даних в форматі JSON. RAD Server дозволяє розробникам швидко створити новий back-end додатків або перенести бізнес-логіку існуючих клієнтів/сервер Delphi або C++ додатків на сучасну архітектуру сервісів, яка є відкритою, stateless, безпечною і масштабованою. RAD Server легко розширюється, розгортається і управляється, що ідеально підходить для незалежних постачальників ПЗ і OEM-виробників повторно-розгорнутих рішень.

  • Публікація REST- кінцевих точок. RAD Server дозволяє швидко і легко створювати гнучкі Back-end сервера додатків для багатоланкових рішень.
  • Проміжний шар інтеграції. RAD Studio містить в собі високопродуктивні засоби інтеграції, які дозволяють легко підключати корпоративні дані, хмарні сервіси і Smart IoT-пристрої в багаторівневі додатки.
  • Служби додатків. Набір вбудованих послуг для підтримки ваших додатків. Містить необхідні функції, такі як служба каталогів користувачів і керування користувачами, спливаючі повідомлення, відстеження місця розташування користувача і вбудований накопичувач даних.

Вартість першого придбання InterBase XE7 Server

  • Ліцензія на 1 користувача - 5 627 грн.
  • Ліцензія на 5 користувачів - 19 720 грн.
  • Ліцензія на 10 користувачів - 33 813 грн.
  • Ліцензія на 25 користувачів - 70 439 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053