Atlassian Bamboo

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Система управління безперервної інтеграції для розробників програмного забезпечення, що дозволяє автоматизувати процеси складання релізів, тестування і розгортання ПЗ. Інтегрується з JIRA, FishEye і Crucible.

Переваги, через які варто купити Bamboo:

Будь-який сервер складання може безглуздо запускати складки знову і знову. Робіть більше з автоматизованим складанням, тестуванням, розгортанням і випуском Вашого ПЗ.

  • За межами автоматизації складання. Запускайте і працюйте з Вашими складками в кращому середовищі розробки.
  • Зберігайте складання свіжим. Спостерігайте за станом Вашого коду і швидко реагуйте на будь-які події.
  • Інтеграція з JIRA. Переглядайте складки, пов'язані із запитом, зв'язуйте складки із запитами JIRA, і поміщайте метрику складання на Вашу інформаційну панель (information radiator) на робочому столі.
  • Масштабування. Отримайте швидкий відгук і протестуйте більше конфігурацій шляхом створення віддалених агентів за межами брандмауера або в хмарі Amazon EC2.
  • Agile команди. Тримайте збірку стабільною, швидко реагуйте на невдалі збірки і безперервне розгортання.
  • Управління релізами. Автоматизуйте бізнес- процес випуску релізів з JIRA і Bamboo.
  • Плагіни і додатки. Налагодження та розширення Bamboo для Ваших потреб. Виберіть зі списку плагіни і розширення, або створіть свої власні.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053