Corel Painter 2017

11 912 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Corel Painter 2017 - найвиразніша цифрова художня студія. Ніяка інша програма для малювання не може зрівнятися з нею. Є багато причин, за якими люди творчих професій і художники комп'ютерної графіки вибирають Corel Painter в якості невід'ємної складової своєї творчої роботи, але дві найголовніші з них - інструменти для малювання і функції творчого процесу. Широкі можливості різноманітних революційних інструментів для цифрового малювання роблять Corel Painter унікальною програмою. Володіючи великою колекцією інструментів для малювання, Painter 2017 не тільки пропонує неперевершені можливості для імітації традиційного мистецтва, а й дозволяє вкласти новий зміст в цифрове мистецтво. Кожна наступна версія Corel Painter розширює горизонти, безперервно додаючи нові інструменти і функції, які швидко стають еталоном в світі цифрового мистецтва - ось кілька свіжих прикладів: Кисті на основі частинок (Particle Brushes), Динамічні цяточки (Dynamic Speckles ) і Візуалізація звуків (Audio Expression).

Corel Painter 2017 продовжує представляти передові функції, які не тільки вражають уяву, а й дають найширші можливості в цілому ряді творчих сфер і процесів. Нова функція Текстурного малювання дозволяє художникам використовувати в роботі масив текстур поверхні - такої можливості ніколи раніше не було. Нові трафарети мазків пропонують безмежні можливості творчості, дозволяючи модифікувати мазки пензля за допомогою різних носіїв, таких як папір і карти течій. Кисті глазурі забезпечують безпрецедентний рівень контролю над створенням малюнка за рахунок оксамитових, напівпрозорих переходів фарби, які навіяні роботами художників епохи Відродження.

Функції, які спрощують і прискорюють творчі процеси, - це ще одна причина, по якій Corel Painter є основним інструментом в більшості художніх сфер. Спільнота користувачів активно бере участь в розробці програми, висловлюючи конструктивну критику і ділячись своїми роботами, інструментами та методами. Ці ідеї і пропозиції є основним джерелом нововведень в творчих процесах. Саме тому Corel Painter 2017 пропонує вдосконалені панелі властивостей, завдяки яким найважливіші елементи управління кистями виявляються у вас під рукою, щоб ви менше відволікалися від того, що у вас виходить найкраще - від малювання. Також з'явилися нові набори інструментів - це готові набори елементів інтерфейсу. Вони адаптовані спеціально для певних цифрових творчих процесів і містять тільки найнеобхідніші палітри і інструменти. Нові Панелі палітри дозволяють об'єднувати інструменти та матеріали в зручні групи, які можна згорнути одним натисканням кнопки миші, щоб отримати більше вільного простору.

Спробуйте самі, і ми впевнені, що ви погодитесь - Corel Painter 2017 змінює можливості цифрового мистецтва.

Профілі художників

Концепт-арт. Corel Painter 2017 пропонує концепт-художникам потужний і різноманітний набір функцій для кожного етапу їх творчого процесу. Можливість додавати елемент випадковості в варіанти кистей дає художникам концепт-артів повну свободу творчості при малюванні за допомогою інструментів, що імітують традиційні. Коли основний малюнок буде закінчено, Corel Painter 2017 допоможе швидко вдосконалити найдрібніші деталі кожного елемента концепту.

Ілюстрації. Ілюстратори люблять Corel Painter за широкий набір потужних інструментів, які дозволяють працювати точно, швидко і впевнено. Corel Painter допомагає професіоналам, що створюють персонажів або ілюстрації, дизайн упаковки або рекламне зображення, втілити бачення в життя і створити повноцінну історію. Це ідеальний засіб для візуального відображення і вираження ідей - від перших начерків до кінцевих малюнків. Жодна інша програма не дозволяє переходити від традиційних методів до світу цифрового мистецтва так плавно, як Corel Painte 2017. Яким би засобом не користувалися професіонали раніше, цей інструмент дозволяє створювати зображення точно так же, тільки швидше.

Манга і комікси. Широкий набір інструментів для начерків, малювання і нанесення фарби робить Corel Painter 2017 кращою програмою для художників манги і коміксів, які хочуть створити унікальний стиль. При роботі ці художники використовують традиційні методи, а Corel Painter чудово підходить для моделювання більшості методик малювання - від акварелі до масла і туші. Corel Painter пропонує інструменти, необхідні для створення чистих, твердих ліній, яскравих ефектів і м'яких тіней. Такі художники часто працюють в умовах обмежених термінів і знають, що можуть розраховувати на комплексний набір інструментів для роботи з композицією і симетрією, а також на інтуїтивно зрозумілі функції управління кольором. Жоден інший інструмент на ринку не дає таку приголомшливу можливість створення концептів і втілення їх в життя в такому яскравому кольорі.

Живопис. Corel Painter 2017 дозволяє перейти від традиційного мистецтва до цифрового найбільш природним способом. Художники можуть легко поєднувати методики класичного мистецтва і визнані техніки з передовими технологіями Natural-Media для створення шедеврів цифрового мистецтва, які виглядають так само вражаюче, як на справжньому полотні. Corel Painter 2017 дозволяє заощадити масу дорогоцінного часу завдяки можливості скасовувати помилки, яка може бути доступна тільки в цифровий художньої студії. Більш того, художникам не потрібно побоюватися токсичної пари або витрачатися на дорогі інструменти для живопису.

Робота з фотографіями. Завдяки потужним інструментам автоматичного малювання (Auto-Painting) і клонування (Cloning), а також унікальним функціям малювання, які є тільки в Corel Painter 2017 , художники, що працюють з фотографіями, можуть запам'ятовувати найкращі моменти і легко перетворювати їх в цифрові твори мистецтва. У них є все необхідне для швидкого створення приголомшливих сувенірів і фотошедеврів.

Студенти і викладачі. Corel Painter - це найважливіше придбання для початківців художників і необхідний компонент для навчальних курсів, пов'язаних з образотворчим мистецтвом. Він містить цифрові інструменти, які моделюють реальні аналоги, а також функції перспективи і композиції, що спрощують деякі базові художні принципи. Corel Painter 2017 пропонує студентам природний спосіб вивчити традиційні техніки мистецтва в середовищі, що дозволяє експериментувати без кордонів - без витрат і складнощів, пов'язаних з традиційними засобами живопису.

Що входить в пакет

Основні програми:

 • Corel Painter 2017, версії для Mac OS® і Windows®

Інструменти

 • Бібліотеки унікальних кистей, градієнтів, насадок, шаблонів і текстур папери

Документація

 • Довідкові файли в форматах HTML (Windows®) і Apple (Macintosh®)
 • Керівництво користувача і Інструкція по початку роботи (PDF, доступний для завантаження з веб-сайту)
 • Екран вітання

Мінімальні системні вимоги

Версія для Mac OS®:

 • Mac OS® X 10.11, 10.10 або 10.9 (з останнім оновленням)
 • Багатоядерний процесор Intel® з підтримкою 64-розрядної системи
 • 2 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується не менше 8 ГБ)
 • 750 МБ вільного місця на жорсткому диску для файлів програми
 • Миша або графічний планшет
 • Розширення екрану 1280×800 (рекомендується 1920×1080)
 • DVD-привід (при установці з диска)
 • Safari версії 7 або вище

Версія для Windows®:

 • Microsoft® Windows® 10 (64-розрядна), Windows 8.1 (64-розрядна) або Windows 7 (64-розрядна) з новітнім пакетом оновлень
 • Процесор Intel® Core 2 або AMD Athlon ™ 64 (не менше 2 ГГц)
 • 2 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується не менше 8 ГБ)
 • 1 ГБ вільного простору на жорсткому диску для файлів програми
 • Миша або графічний планшет
 • Розширення екрану 1280×800 (рекоменд уется 1920×1080)
 • DVD-привід (при установці з диска)
 • Microsoft® Internet Explorer® 11 або вище

Купит Painter 2017 License (Single User) 11 912 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053