Upgrade CorelDRAW GS X8

8 181 грн.  (коробка)  

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Upgrade CorelDRAW GS X8 призначений для власників попередніх версій.

  • економія приблизно 60% в ціні в порівнянні з повною версією
  • немає функціональних відмінностей від повної версії

Upgrade можливий з:

  • будь-якої попередньої версії CorelDRAW Graphics Suite
  • І з коробок (в тому числі з Special edition і Small Business Edition), і з ліцензій, і з ESD.

Форми постачання Upgrade:

  • іменні CTL ліцензії LCCDGSX8MLUG1 CorelDRAW Graphics Suite X8 Single User Upg Lic

Обмеження:

  • Версія Upgrade не може бути придбана власниками попередніх академічних і OEM версій

5 головних причин для поновлення до CorelDRAW® Graphics Suite X8

1. Новий рівень підтримки і сумісності

Повна підтримка Microsoft Windows 10 забезпечує високу продуктивність і стабільність роботи додатків, а інноваційні функції цієї операційної системи дозволяють розширити ваші можливості при роботі з графічним пакетом. Крім того, CDGSX8 як і раніше підтримує Windows 8.1 і 7. До ваших послуг новий мультидисплейний режим перегляду, підтримка моніторів 4K і сумісність з такими новітніми форматами файлів, як AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS , TIFF, DOCX і PPT. Для підвищення ефективності робочого процесу CDGSX8 забезпечує (в доповнення до підтримки планшетів і пристроїв Wacom) підтримку сумісних з Windows Real-Time Stylus планшетів, таких як Microsoft Surface.

2. Новий Corel Font Manager™ та фільтр шрифтів

Універсальні інструменти нового Corel Font Manager дозволяють виконувати завдання пошуку, систематизації та використання шрифтів без необхідності встановлення шрифтових гарнітур. У нас знайдеться повний набір інструментів для кожної професії, в якій робота зі шрифтами входить в повсякденний робочий процес, будь то графічний дизайн, видавнича справа, ілюстрування, розробка пакувальних матеріалів, реклама або дизайн веб-сайтів. Опції пошуку і фільтрації розроблені для швидкого пошуку потрібних шрифтів і дозволяють економити цінний час. Тепер у вас є можливість відшукати саме ту гарнітуру, яка необхідна для створення макета, без необхідності переглядати вміст папок і робочого столу.

3. Нові можливості розробки дизайну

В CorelDRAW GS X8 представлені функції проектування, розроблені відповідно до відгуків користувачів CorelDRAW. Для полегшення роботи над складними проектами була створена нова функція «Сховати/показати об'єкт», яка дозволяє приховувати окремі об'єкти або цілі групи об'єктів, розташовані на певному прошарку, без необхідності приховувати сам прошарок. Функція «Копіювання сегментів кривих» дозволяє копіювати, вставляти і дублювати існуючі криві, забезпечуючи таким чином можливість їх повторного використання в ваших проектах. «Розмиття по Гаусу» дозволяє налаштовувати рівень розмиття тіні по краях і таким чином регулювати сприймання відстані і розміру об'єктів по відношенню до фону і інших елементів.

4. Нові можливості фоторедагування

Нові потужні інструменти корекції і редагування забезпечують різноманітні можливості поліпшення якості ваших улюблених фотознімків. Новий інструмент «Що Відновлює клонування» згладжує недоліки шляхом злиття їх з оточуючими квітами і текстурами. Поліпшене діалогове вікно «Випрямити зображення», представлене в CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT, тепер дозволяє коригувати спотворення перспективи на фотографіях, де зображені прямі лінії і плоскі поверхні, такі як будівлі і архітектурні деталі.

5. Нові інструменти навчання і можливості налаштування

Зручне робоче середовище дозволяє швидко приступити до роботи: тут ви знайдете можливості швидкого налаштування, вбудовані навчальні ресурси, покращене вікно порад та багато іншого. Робочий простір, налаштований відповідно з вашим творчим процесом, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності. Також до вашої уваги пропонується огляд нових функцій і можливостей пакета. У CDGSX8 представлені вбудовані універсальні навчальні ресурси, а також високоякісний контент, який дозволить вам поліпшити якість будь-якого проекту і зробити процес розробки дизайну більш захоплюючим і творчим.

Купити CorelDRAW Graphics Suite X8 Upg EN за ціною - 8 181 грн.

Купити CorelDRAW Graphics Suite X8 Upg RU за ціною - 9 033 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053