CorelDRAW Graphics Suite X7

17 400 грн. (коробка)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Повний комплект додатків для графічного дизайну

З оновленим інтерфейсом, новими, незамінними в роботі інструментами і вдосконаленими функціями CorelDRAW Graphics Suite X7 відкриває перед користувачами цілий світ творчих можливостей. Новий робочий простір, де все необхідне завжди під рукою, відображає особливості вашого робочого процесу. Чи займаєтеся ви розробкою графіки або створенням макетів сторінок, редагуєте фотографії або створюєте веб-сайти - з нашим універсальним пакетом ви зможете працювати на свій лад.

НОВИНКА! Оптимізований інтерфейс. Інструменти та параметри налаштування тепер відбивають особливості вашого робочого процесу і можуть бути розміщені саме там, де треба. Щоб швидко приступити до роботи, треба вибрати відповідний робочий простір (ми пропонуємо робочий простір за умовчанням (Default), а також спрощений і класичний (Classic) робочі простори), а потім за допомогою функції швидкого налаштування створити набір інструментів і панелі властивостей відповідно до ваших переваг.

НОВИНКА! Поліпшені робочі простори. Декілька нових готових робочих просторів допоможуть ефективно організувати і розташувати потрібні інструменти в межах легкої досяжності. До ваших послуг робочі простори "Макет сторінки" та "Ілюстрація", а також можливість відтворити налаштування Adobe Photoshop або Illustrator в робочому просторі - це полегшить перехід від Creative Suite до CorelDRAW.

НОВИНКА! Повний контроль над заливками і прозорістю. Для CorelDRAW Graphic Suite X7 був розроблений найпотужніший модуль заливки, який забезпечує повний контроль над заливкою фонтану і заливкою растровим і векторним візерунком. Тепер можна створювати еліптичну і прямокутну заливки фонтанів, налаштовувати рівень прозорості окремого кольору заливки фонтану і повторювати заливку фонтану усередині об'єкту.

ПОКРАЩЕНО! Заливки растровим і векторним візерунком. Поліпшені інтерактивні елементи управління у вікні налаштування "Властивості об'єкту" дозволяють швидко знаходити, переглядати, застосовувати і змінювати заливки векторним і растровим візерунком. Також можна зберігати створені вами заливки в новому форматі. FILL для подальшого використання і обміну з іншими користувачами.

НОВИНКА! Зручний попередній перегляд шрифтів і розширені параметри налаштування символів. Ви зможете знайти відповідний шрифт для будь-якого проекту. Нове вікно налаштування "Застосування шрифту" пропонує функцію попереднього перегляду різних шрифтів і дозволяє експериментувати з ними. Крім того, змінено вікно налаштування "Вставка символу" автоматично відображає усі знаки, символи і гліфи, які асоціюються з вибраним шрифтом, що значно спрощує завдання пошуку і вставки в документ цих елементів.

НОВИНКА! Спеціальні ефекти і розширені можливості редагування фото. Corel PHOTO-PAINT X7 пропонує нові спеціальні ефекти: чотири нових, чутливих до натиску інструменту розмиття - "Розмазання", "Завихорення", "Притягування" і "Відштовхування", а також нові ефекти камери - "Боке", "Колірність", "Машина Часу" і "Сепія", які дозволяють надати зображенням унікальному вигляду. Розширена підтримка форматів RAW більше 300 моделей камер відкриває додаткові можливості роботи із зображеннями.

НОВИНКА! Точні інструменти малювання і макетування. Переконайтеся в тому, що кожен елемент на сторінці розташований саме там, де треба, з поліпшеними засобами створення макетів. Нові ті, що направляють дозволяють швидше розташовувати об'єкти, відображаючись в процесі роботи разом з пропонованими варіантами вирівнювання відносно інших об'єктів. Нові опції розміщення абрису дозволяють уточнити, чи буде абрис розташований усередині об'єкту, зовні об'єкту, або ж в рівній мірі з обох боків межі об'єкту.

НОВИНКА! Підтримка дисплеїв високої роздільної здатності і режиму роботи з декількома моніторами. З новою підтримкою режиму роботи з декількома моніторами переміщення документів перестало бути проблемою. Тепер можна відкріпляти ваші проекти, вікна налаштування і панелі інструментів і перетягувати їх за межі вікна додатка. Крім того, додатки пакету були оптимізовані для роботи в режимі високого розділення, що забезпечує відображення чітких, легко читаних елементів призначеного для користувача інтерфейсу на моніторах високого розділення.

НОВИНКА! Генератор QR кодів. Створюйте унікальні QR- коди і додайте їх у ваші проекти в якості інструменту мобільного маркетингу. Використайте текст, зображення і колірні стилі для надання QR-кодам задуманого виду. Ваш QR- код може гармоніювати із загальним дизайном, а може і суперечити йому - варіанти нескінченні! Вбудована функція перевірки дозволить переконатися, що QR- код працює і може бути розшифрований за допомогою смартфону зі встановленим застосуванням для сканування*.

НОВИНКА! Вбудований Контент-центр. Відкрийте для себе інтерактивне онлайн-сховище Контент-центр, повністю інтегроване з додатками пакету. Ви можете обмінюватися векторними, растровими і фонтанами заливками з членами співтовариства користувачів CorelDRAW прямо в додатку. Почерпніть натхнення, продемонструйте ваші твори і віддайте свій голос за вподобані роботи.

НОВИНКА! Учбові матеріали і ряд експертів. Неважливо, чи є ви професіоналом в області графіки або початкуючим дизайнером, - завжди знайдеться щось нове, що варто вивчити. Наша зростаюча бібліотека динамічних учбових матеріалів, включаючи відеоуроки, вебинары і ради експертів, прийде вам на допомогу. Крім того, вікно рад CorelDRAW пропонує доступ до колекції повчальних відеоматеріалів і рад прямо в додатку.

ПОКРАЩЕНО! Просте редагування гармонії кольорів. З поліпшеним вікном налаштування "Колірні стилі" стало ще легше переглядати, сортувати і редагувати колірні стилі і гармонії кольорів. Тепер можна вказати значення яскравості і зберегти початкові значення насиченості і відтінку в процесі налаштування кольору. З новими правилами гармонії можна прив'язати усі кольори гармонії до системи, грунтованої на правилі. Це дозволяє модифікувати кольори, зберігаючи при цьому гармонію в цілому.

ПОКРАЩЕНО! Професійний веб-дизайн без зусиль. Corel Website Creator допоможе вам в розробці веб-сайтів. Десятки нових шаблонів і стилів SiteStyles, розширена підтримка CSS3 і нові можливості HTML5 дозволяють швидко проектувати, створювати і підтримувати привабливі інтерактивні веб-сайти, не маючи навичок програмування.

ПОКРАЩЕНО! Сумісність з новітніми форматами файлів. Якого б формату не був файл, в CorelDRAW Graphics Suite X7 з ним можна працювати: ми пропонуємо підтримку більше 100 форматів файлів, включаючи новітні формати AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX і PPT, а також розширену підтримку файлів RAW більше 300 моделей камер.

ПОКРАЩЕНО! Високоякісний безгонорарний контент. Надайте проектам унікального вигляду за допомогою великої колекції контенту, який містить 10 000 безгонорарних картинок і цифрових зображень, 1000 шрифтів, 350 шаблонів, 800 рамок і візерунків і багато чого іншого.

НОВИНКА! Додатки для мобільних пристроїв. Новий безкоштовний iOS-додаток Patterns дозволяє створювати растрові візерунки на основі цифрових фотографій. Візерунки можна зберігати в новому форматі FILL для подальшого використання в CorelDRAW, а також обмінюватися ними через Facebook або по електронній пошті. Новий додаток Designs для Windows 8 пропонує простий спосіб знаходити зображення, а також обмінюватися ними. Designs можна використати для пошуку потрібних матеріалів в колекціях iStockPhoto, fotolia, Flickr і галереях CorelDRAW.com. Вподобані зображення можна зберігати для швидкого доступу і подальшого використання.

Коробки:

  • CorelDRAW Graphics Suite X7 Russian купити за 17 400 грн.
  • CorelDRAW Graphics Suite X7 English  купити за 19 622 грн.

Оновлення коробки:

  • CorelDRAW Graphics Suite X7 Russian купити за 7 949 грн. (Оновлення з попередніх версій CorelDRAW Graphics Suite X4, CorelDRAW Graphics Suite X5, CorelDRAW Graphics Suite X6 або CorelDRAW Premium Suite X5 на версію CorelDRAW Graphics Suite X7).
  • CorelDRAW Graphics Suite X7 English купити за 7 949 грн. (Оновлення з попередніх версій CorelDRAW Graphics Suite X4, CorelDRAW Graphics Suite X5, CorelDRAW Graphics Suite X6 або CorelDRAW Premium Suite X5 на версію CorelDRAW Graphics Suite X7).

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053