nanoCAD Фундаменти

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

nanoCAD Фундаменти - спеціалізована програма, розроблена на платформі nanoCAD 3. Містить функціонал nanoCAD для виконання завдань базового креслення з повною підтримкою формату *. Dwg.

  • Розрахунок, конструювання та отримання комплекту робочих креслень стовпчастих фундаментів на свайне і природному підставі.
  • Розрахунок, конструювання та отримання комплекту робочих креслень монолітних стрічкових фундаментів на свайне і природному підставі.
  • Відкреслення пальових підстав різних конфігурацій (з автоматичним графічним поділом елементів, що розрізняються за параметрами) і отримання поетапних і сумарних специфікацій по пальових полях.
  • Оформлення вихідних документації засобами розділу «Оформлення» у суворій відповідності до вимог СПДС.

Розрахунок і конструювання фундаментів виробляються у відповідності з наступними нормативними документами:

  • СНиП 2.02.01-83 Підстави будинків і споруд;
  • Посібник з проектування основ будинків і споруд;
  • СНиП 2.02.03-85 Пальові фундаменти;
  • СП 50-102-2003 Проектування і пристрій пальових фундаментів;
  • СНиП 2.01.07-85 Навантаження і впливи.

Основною особливістю програми nanoCAD Фундаменты є розумна мінімізація вихідних даних при максимальному обсязі одержуваних результатів з виразним акцентом на використання гнучких діалогових режимів. Програмні модулі постійно генерують підказки, повідомлення про стан програми, висновки про причини невдач, блокують некоректні дії користувача і надають йому можливість повернення на будь-якому етапі розрахунку або проектування. Пакет орієнтований на можливості напівавтоматичного діалогового режиму та розпорядженні зручним сервісним апаратом, що дозволяє легко добиватися бажаних результатів. Сервісний апарат програми допомагає знаходити оптимальні рішення і отримувати повний комплект специфікацій.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053