ІДС «Зодчий»

1 056 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Інформаційно-довідкова система (ІДС) «Зодчий» призначена для створення і ведення комп`ютерних архівів нормативної, законодавчої і інструктивно-методичної інформації в області будівництва.

Архів, містить:

  • державні будівельні норми України і БніП - стандарти, технічні нормативи, кошторисні норми і розцінки на будівельні, ремонтні та інші роботи;
  • законодавчі акти, організаційно - наказові, методологічні документи Держбуду України і інших міністерств і відомств в області будівництва;
  • дані про технологічне і інженерне обладнання об`єктів житлово-громадського будівництва, технічні характеристики і перелік заводів–виробників на території України;

ІДС «Зодчий» дозволяє швидко знаходити документи, які знаходяться в архіві за допомогою різних варіантів пошуку:

  • за найменуванням в каталозі;
  • за ключовим словом або словосполученням;
  • за записом в особистому блокноті користувача.

Локальний варіант. ІДС "Зодчий” встановлюється на Ваш комп'ютер (диск більше не потрібен!), тобто є повноцінною незалежною довідковою системою. ІДС "Зодчий" володіє декількома видами пошуку по нормативним документам:

  • коли Ви знаєте тільки номер документа,
  • коли Ви обираєте добірку документів з шуканим Вами конкретним словом,
  • коли Ви знаєте тільки частину номера документа.

Оновлення системи. Програма “Зодчий” має повнофункціональний модуль оновлення через мережу Інтернет. Модуль самостійно визначає, чи є нові документи для Вашої системи, а також виводить повний перелік документів, що надійшли на екран для зручності контролю очікуваних Вами документів.

Мережевий варіант. Для комфортної одночасної роботи великого штату співробітників, в ІДС "Зодчий” передбачений багатокористувацький варіант роботи програми. Вам більше не потрібно турбувати вашого співробітника, він, можливо, знаходиться на іншому поверсі офісу, для пошуку документа, який потрібен негайно. Вся база документів знаходиться на єдиному сервері, до якого відкривається доступ потрібній кількості користувачів в міру необхідності.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053