Avira Antivirus for Small Business

925 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Захистіть робочі станції, файлові сервери і сервери Exchange за допомогою кращого пакету безпеки Avira Antivirus for Small Business

Все, що потрібно, в одному наборі для забезпечення безпеки - з очевидною економією.

 • Багатофункціональний пакет для захисту ПК, серверів і листування по електронній пошті
 • Повний захист пристрою і мережі від шкідливого ПЗ і атак в Інтернеті
 • Ефективний і разом з тим невимогливий до ресурсів захист з використанням інтерактивної консолі управління

Захист ПК і серверів:

 • Захист мережі. Avira Antivirus for Small Business сканує мережевий трафік на всіх 65 000+ портах кожної кінцевої точки, забезпечує безпеку і конфіденційність корпоративної інформації і даних про клієнтів, а також захищає їх від зломщиків.
 • Сканування в реальному часі. Захист файлів і всієї конфіденційної інформації на ПК і серверах від постійно вдосконалюваних загроз, шпигунського ПЗ та інших типів шкідливого ПЗ.
 • Додатковий захист в Інтернеті. Avira Antivirus for Small Business щодня блокує понад 4 мільйони мережевих атак і захищає ваш бізнес від спроб фішингу, інфікованих веб-сайтів, підроблених кошиків і попутних завантажень.
 • Засоби захисту від бот-мереж. Захист кінцевих точок від злому за допомогою бот-мережі. Для цього ми блокуємо взаємодію пристрою та центру контролю і управління.

Exchange Security - Small Business Edition:

 • Захист від вірусів і спаму. Локальне рішення для серверів Microsoft Exchange захищає вашу діяльність від вірусів, спаму та інших загроз, пов'язаних з електронною поштою.
 • Захист від фішингу та інтернет-захист. Електронні листи - це найпряміший і вразливий шлях для доступу до конфіденційної інформації. Ось чому ми скануємо вхідний і вихідний трафік на наявність фішингових атак, шкідливих URL-адрес і заражених вкладень.
 • Гнучке управління. Складання розкладу для звітів по електронних листах в карантині і оновлень механізму, встановлення правил занесення в білий і чорний списки, встановленя адміністративних рівнів дозволу і застосування з легкістю методів фільтрації вмісту. Оптимізовано для Microsoft Exchange Server.
 • Швидкі оновлення. Бездоганна захист за допомогою швидких оновлень без здійснення впливу на пропускну здатність і без зупинки робочого процесу. Містить оптимізоване балансування навантаження і механізм відновлення після виявлення помилок.

Простота. Легкість. Швидкість.

Пакет Avira Antivirus for Small Business простий в розгортанні і не вимагає досвіду для використання. Оновлення бази вірусних сигнатур автоматично і оперативно передаються на пристрої та надають мінімальний вплив на систему, забезпечуючи її максимальну ефективність і продуктивність. Після початку роботи ви не зіткнетеся з жодними прихованими витратами на обслуговування або щось інше.

Вартість ліцензій Avira Antivirus for Small Business: на 1 рік/за 1 ліцензію

 • 1-10 ліцензій: 925 грн. (перше придбання)
 • 11-25 ліцензій: 925 грн. (перше придбання)

Знижка на поновлення 30% від вартості першого придбання.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053