Avira Small Business Security Suite 2015

889 грн. 

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Avira Small Business Security Suite 2015 оснащений потужною робочою станцією, файл-сервером і захистом ел.пошти.

Більш повний і більш безпечний: Від встановлення до управління, від статистики до аналітики, від виявлення загрози до захисту. Пропонуємо вашим робочим станціям, файловим серверам і серверам Exchange безпеку, яку вони заслуговують.

Якщо в  компанії працює від 3 до 100 комп'ютерів, швидше за все, керівництво не може дозволити собі мати запасні комп'ютери або фахівців відділу ІТ, яких можна було б задіяти при ураженні мережі вірусом. Avira Small Business Security Suite з єдиним пакетом для захисту від вірусів і спаму, дозволяє забезпечувати захист комп'ютерів та електронної пошти.

Avira Endpoint Security пропонує захист настільного ПК і файлового сервера в рамках однієї ліцензії. Ваша мережа буде захищена від вірусів, «троянів», «хробаків», а також рекламного, шпигунського та іншого шкідливого програмного забезпечення. У комплект входить Avira Management Console для ефективного управління захистом від вірусів.

Комплексний захист серверів і комп'ютерів

  • Avira Professional Security (Windows). Сучасний захист робочих станцій від вірусів-«хробаків», шпигунського та рекламного ПЗ
  • Avira Exchange Security - Small Business Edition. Зручність. Знижена складність. Повний захист
  • Avira Server Security (Windows). Повний захист серверів від вірусів
  • Avira Management Console. Централізоване встановлення, налаштування і система адміністрування, в тому числі оновлення та моніторинг
  • Avira Small Business Security Suite - простота встановлення і налаштування. Із зрозумілими майстрами не потрібно бути
  • експертом, щоб швидко встановити і налаштувати Avira Small Business Security Suite, включаючи компонент Exchange Security.

Вартість ліцензій Avira Small Business Security Suite 2015: на 1 рік/за 1 ліцензію

  • 1-10 ліцензій: 889 грн. (перше придбання)
  • 11-25 ліцензій: 889 грн. (перше придбання)

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053