ABBYY PDF Transformer+

2290 грн (коробка або ESD)

Поставка продукції можлива у коробковій версії або версії для завантаження.

Поновлення (повноцінна версія зі знижкою 40% від поточної роздрібної вартості): 1374 грн

Покупка оновлень доступна тільки для користувачів попередніх версій продуктів.

Відкриття та перегляд PDF-документів.

 • Відповідність стандартам PDF. ABBYY PDF Transformer+ гарантовано відкриє будь-який тип PDF-файлу завдяки інтеграції з Adobe PDF Library.
 • Зручна навігація по документу. Прості і зрозумілі засоби навігації дозволяють швидко переходити від сторінки до сторінки, збільшувати/зменшувати масштаб перегляду або налаштовувати його по ширині вікна.

Виправлення помилок і внесення змін в PDF-документи.

Внесення змін в PDF-документи

 • Замінюйте або видаляйте букву або цифру в межах одного рядка*
 • Додавайте текст або зображення в будь-яке місце в документі
 • Видаляйте непотрібні елементи за допомогою ластику

Операції зі сторінками

ABBYY PDF Transformer+ надає вам повну свободу дій - ви можете додавати, видаляти, замінювати і повертати сторінки в документі, а також вставляти чисті сторінки для розміщення додаткової інформації.

* Функція доступна тільки в PDF-документах, створених з інших додатків

Конвертація PDF-документів в редаговані формати.

 • Перетворення будь-яких PDF-файлів. Завдяки унікальній технології оптичного розпізнавання тексту (OCR), ABBYY PDF Transformer+ перетворює в редагований вигляд будь-які PDF-файли, в тому числі і файли без текстового шару - вони найчастіше виходять при скануванні документів і являють собою зображення тексту.
 • Копіювання тексту з PDF-файлів. Якщо вам потрібно скопіювати всього пару пропозицій, зовсім не обов'язково перетворювати весь документ в інший формат. Копіюйте виділений текст, таблиці та зображення з будь-якого PDF-файлу і вставляйте його в інший додаток. Текст можна скопіювати навіть з відсканованих PDF-документів.

Об'єднання PDF-документів, а також створення нових PDF-документів з файлів різних форматів.

 • Об'єднання декількох файлів в один PDF-документ. Програма дозволяє створювати PDF-документи з декількох PDF-файлів. Ви також можете легко об'єднати декілька файлів різного формату (PDF, документи Microsoft Word або Excel, презентації PowerPoint та ін) в один PDF-документ.
 • Створення PDF. Створюйте PDF-файли зручним для вас способом - через головне вікно програми, через Провідник Windows або безпосередньо з додатків MS Office 2007-2013. Крім того, програма дозволяє швидко створити новий PDF-файл з однієї або декількох сторінок відкритого документа.
 • Сканування в PDF. Оцініть переваги технології оптичного розпізнавання текстів ABBYY OCR: просто відкрийте відсканований документ, і програма автоматично додасть текстовий шар до зображення сторінки. Це дозволить здійснювати повнотекстовий пошук по документу і копіювати його вміст.

Рецензування та узгодження документів.

 • Проста процедура узгодження. ABBYY PDF Transformer+ робить процес узгодження більш ефективним і прозорим. Додавайте іменні коментарі та статуси до обговорень: «Прийнято», «Відхилено», «Скасовано» або «Завершено». При необхідності ви можете створювати і наносити прямо на документ спеціальні штампи, що містять дату і час, статус або ім'я автора документа.
 • Окрема панель коментарів. Переглядайте всі коментарі до сторінки або всього документа, шукайте потрібну інформацію за ключовими словами або фразами. Ви також можете відсортувати коментарі за автором, датою або статусу обговорення.
 • Пошук і автоматичне виділення ключових слів. Виконуйте пошук за ключовими словами і виділяйте потрібні слова чи фрази: їх можна відзначити маркером, підкреслити або закреслити. При цьому програма автоматично додасть коментар, щоб ви могли пояснити колегам внесення зміни.

Захист PDF-документів та видалення конфіденційної інформації.

 • Захист паролем. Встановіть захист паролем, щоб обмежити можливості відкриття, редагування або друку документа.
 • Цифровий підпис. Ви можете додати цифровий підпис при збереженні документа**. Це ще один ступінь захисту документів, що дозволяє встановити відсутність спотворення інформації в PDF-документі з моменту підпису.
 • Видалення конфіденційної інформації з документа. Перед відправкою або публікацією документа видаліть всю конфіденційну інформацію в спеціальному режимі. А за допомогою пошуку ви можете швидко видалити зайву інформацію відразу з усіх сторінок документа.

** Для використання функції необхідно мати сертифікат ключа електронного цифрового підпису

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053