ABBYY Screenshot Reader

149 грн.

ABBYY Screenshot Reader - проста і зручна програма для створення фотографій у будь-якій області екрану. Вона допоможе зберегти зображення всього екрана, вікна додатка або виділеної вручну області. Ви можете використовувати ці зображення при підготовці презентацій або відправити їх по електронній пошті друзям або колегам.

При необхідності ABBYY Screenshot Reader для скріншотів розпізнає текст з вибраної області екрану і збереже його в редагований формат. Це зручно у випадку, якщо текст не можна скопіювати звичайним чином, наприклад, в анімованих роликах, мультимедійних презентаціях, графічних зображеннях.

Основні можливості:

  • Отримання фотографії частини екрану, збереження та відправка поштою
  • Відправка скріншота з повідомленням про помилку
  • Додавання зображення з екрану в презентацію або звіт

Сценарії використання:

  • Додавання інформації в звіт
  • Збереження прайс-листів з веб-сайту в формат Excel
  • Вирізка шматка тексту з графічного файлу

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053