ЄРА Dr.Web Ефективно. Реально. Актуально

Реальний антивірус:

 • Нейтралізація відомих вірусній базі загроз на підставі сигнатур у вірусних базах.
 • Нейтралізація невідомих вірусній базі шкідливих програм, які виявляються евристичними механізмами.
 • Нове у версії 9! Нейтралізація невідомих вірусній базі шкідливих програм за допомогою DPH- технології

Захист майже від 100 % вірусів

Dr.Web 9.0 для Windows — реальний захист від реальних загроз

Нова версія Dr.Web 9.0 в нових коробкових продуктах Dr.Web

ЄРА Dr.Web: тільки ефективні, реальні та актуальні переваги:

 • Нова версія Dr.Web 9.0 для Windows та Mac OS X
 • Поведінковий аналізатор Dr.Web - захист від новітніх невідомих загроз
 • Захист даних від пошкодження
 • Комплексний аналізатор упакованих загроз - що не має аналогів технологія Dr.Web!
 • Повна перевірка всього трафіку
 • Підвищену швидкодію
 • Нові бази брандмауера - максимальна зручність користування

Реальні переваги:

Doctor Web 1Doctor Web 2Doctor Web 3

Dr.Web Security Space Захист будь-яких пристроїв (ПК, Mac, мобільних пристроїв)

Dr.Web Security Space 1


 • Комплексний захист для Windows
 • Антивірус для Mac OS X і Linux
 • Захист для мобільних пристроїв - в подарунок!

Антивірус Dr.Web Мінімально необхідний захист будь-яких пристроїв

Dr.Web antivirus 1


 • Антивірус для Windows
 • Антивірус для Mac OS X
 • Антивірус для Linux
 • Захист для мобільних пристроїв - в подарунок!
 • Цього продукту недостатньо для захисту від усіх типів загроз!БЕЗПЕКА КОМП'ЮТЕРА І ДАНИХ АБО НАВІЩО НАМ ПОТРІБЕН АНТИВІРУС

Давайте уявимо таку ситуацію - ви вперше виходите в Інтернет, у вас розбігаються очі - стільки цікавої інформації, забавної реклами, унікальних сервісів і ось .... Тут зробимо паузу, щоб потім вам не було прикро за прожиті в безвісті роки. Незважаючи на весь цей прекрасний вид, що відкривається вашим очам у всесвітній павутині, ви зустрінете і багато небезпек, до яких слід бути готовим.

Очевидно, що на вашому комп'ютері зберігаються важливі для вас файли, особиста інформація, дані про фінансові рахунки, та багато ін. І з усім цим ви можете розпрощатися. В найкоротший термін. Дана інформація може бути передана на чужий комп'ютер, а далі ... все що завгодно, включаючи повний фінансовий крах. І винним у цьому будете саме ви. Так як саме від вас залежить ступінь захисту вашого ПК.

Отже, мова в нас піде про віруси, трояни, програми - викрадачі паролів, рекламне ПЗ, хакерські утиліти, спам нарешті. І, головне - як же, власне, захистити себе від всієї цієї гидоти.

Почнемо з азів. Перш за все, необхідно інсталювати всі критичні оновлення безпеки для вашої операційної системи. Оновити ваш браузер. І, нарешті, вибрати і встановити антивірус. На жаль, аж ніяк не всі компанії представляють користувачам можливість повною мірою оцінити особливості роботи зі своїми антивірусними рішеннями за допомогою безкоштовних версій і утиліт. Серед російських розробників тут з вигідної сторони показує себе «Доктор Веб», що пропонує безкоштовний сканер Dr.Web CureIt. Він не вимагає установки, але при цьому містить останній пакет оновлень вірусної бази Dr.Web. Дана утиліта з легкістю дозволить вилікувати вже інфіковану систему.

Після успішної перевірки вашого ПК на віруси, слід нарешті встановити постійне антивірусне ПЗ. Якщо вас влаштує якість перевірки Dr.Web CureIt, цілком логічно буде обрати антивірусну продукцію цього російського розробника. Або ж продовжити свої пошуки.

Встановивши антивірус, не забувайте регулярно його оновлювати. Тут слід зрозуміти одну просту річ - антивірус зі старою базою ніколи не врятує вас від нових загроз. Крім того, не забувайте регулярно проводити перевірку свого ПК на віруси - це також вельми важлива процедура, яка не терпить зволікання.

Тепер розберемося з питанням довіри, одним із наріжних каменів роботи з поштою і посиланнями в Інтернеті. Для початку, варто серйозно переосмислити значення даного поняття. Ви навіть не уявляєте, якими темпами зростає майстерність вірусописьменників по всьому світу. Найчастіше вони ловлять вас саме на довірі, надсилаючи листи або повідомлення як би від друзів і знайомих і успішно збагачуючи ваш ПК новою шпигунською програмою або вірусом.

Втім, настільки ж стрімко зростає і майстерність розробників систем інформаційної безпеки. Можете сміливо встановлювати безкоштовний плагін Dr.Web LinkChecker для браузера Mozilla Firefox, який дозволить вам перевірити всі посилання на web - сторінці, що не клікаючи на них. Це досить ефективний спосіб позбавлення себе від неочікуваних загроз і каяття за власну цікавість. Перевірка посилань здійснюється на серверах компанії «Доктор Веб», розташованих у різних точках світу. Час перевірки залежить від обсягу файлу і займає від декількох секунд до декількох хвилин.

Таким чином, у вас встановлений антивірус і програма для перевірки посилань. Саме час ознайомитися із загальними правилами. Насамперед, не відкривайте листи від незнайомих користувачів і не відповідайте на них. Ні в якому разі не відкривайте вкладення в цих листах - саме таким чином на ваш комп'ютер може потрапити вірус чи троян. Якщо у вас встановлений Dr.Web LinkChecker - просто перевірте посилання в листі на наявність в них вірусів.

Крім того, не клікайте на посилання, які приходять вам через Інтернет- месенджери (ICQ, Miranda, QIP і т.д.) від незнайомих користувачів, не передавайте ваші паролі нікому ні під яким приводом і постарайтеся частіше їх міняти.

Отже, давайте ще раз повторимо кілька прописних істин. Насамперед, ідеального антивіруса немає. Нові віруси та інші шкідливі об'єкти з'являються дуже часто, і цілком може скластися така ситуація, що, не встигнувши завантажити останні оновлення, ви опинитеся з вірусом один на один. Для того щоб цього уникнути, потрібні зусилля не тільки вашого антивіруса, але й вас - ваша увага і обережність.

Якщо з якихось причин ваш антивірус не детектував загрозу і вона проникла на ваш ПК, це можна зрозуміти за кількома ознаками. По-перше, на робочому столі, в папці автозапуску або реєстрі можуть з'явитися раніше невідомі ярлики. У вас може раптово змінитися домашня сторінка або статися незаплановане перезавантаження. Крім того, про появу на вашому ПК вірусу може свідчити перевищення вихідного трафіку над вхідним, уповільнена реакція комп'ютера на ваші дії.

Все це може здатися вам зайво складним. Однак не робіть поспішних висновків. Привчивши себе постійно оновлювати власний антивірус, скачувати заплатки для браузера і ОС, використовувати додаткові утиліти, ви заощадите час і гроші.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053