nanoCAD СПДС

SPDS B 4 14

Програма nanoCAD СПДС призначена для оформлення проектно-конструкторської документації відповідно до стандартів СПДС(Система проектної документації у будівництві), nanoCAD СПДС збільшить продуктивність робіт будь-якої проектної організації.
Програма nanoCAD СПДС базується на графічному ядрі nanoCAD і містить усі інструменти створення двовимірних креслень, уся  вихідна документація зберігається у форматі *.dwg.

Програма  самостійна, не потребує попередньої установки програм сторонніх розробників.
Особливості nanoCAD СПДС : універсальні інструменти, що дозволяють працювати як із зображеннями(кресленнями, картами, схемами, нарисами і іншими графічними матеріалами), що сканують, так і з об'єктами САПР, - лініями, текстами, таблицями, розмірами і т. д.

nanoCAD СПДС є унікальним застосуванням для підготовки проектної документації усіх розділів проектування і одночасно будучи інструментом стандартизації робіт проектувальників.
nanoCAD СПДС забезпечує високу швидкість роботи і автоматизацію рутинних операцій по оформленню креслень завдяки застосуванню інтелектуальних параметричних об'єктів.

Придбати в "Компанії "Уні-сервіс" за ціною 7800 грн. 

Якщо у вас є питання, ми будемо раді на них відповісти. Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону (032) 247-83-82,(032) 242-61-63 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053