Kaspersky Endpoint Security

Унікальна платформа для забезпечення безпеки
Єдина консоль управління
Адміністратор може спостерігати за станом захисту усіх фізичних, віртуальних і мобільних пристроїв, а також управляти їх безпекою за допомогою єдиної консолі адміністрування.
Єдина платформа
Усі використовувані в продуктах "Лабораторії Касперского" ключові технології, функціональні компоненти і модулі розробляються усередині компанії на власній технологічній базі. Завдяки цьому росте ефективність, знижується навантаження на систему і підвищується стабільність роботи додатків.
Єдина ліцензія
Ви не отримуєте декілька окремих рішень у рамках однієї купівлі -ви придбааєте єдине комплексне рішення, яке ви можете гнучко настроювати відповідно до своїх бізнес-цілей.

Лінійка Kaspersky Security для бізнесу дозволяє вибрати саме те рішення, яке треба вашій організації, щоб ви могли контролювати робочі місця (від робочих станцій до смартфонів і віртуальних машин)сервери і інтернет-шлюзи і забезпечити їх надійним захистом. Kaspersky Endpoint Security також дозволяє управляти безпекою усій вашій IT- інфраструктури видалено.

Kaspersky 1

Kaspersky Endpoint Security_СТАРТОВИЙ

Це ідеальний варіант для замовників, яким потрібний тільки захист від шкідливого ПЗ. Єдина консоль управління Kaspersky Security Centerз інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом доповнює усі наші рішення для робочих станцій.

Kaspersky Endpoint Security_СТАНДАРТНИЙ

Список засобів захисту в рішенні рівня СТАНДАРТНИЙ включає засоби забезпечення безпеки робочих станцій і файлових серверів, динамічні білі списки, а також засоби контролю програм, пристроїв і веб-ресурсів. У нього також входять інструменти для захисту мобільних пристроїв і управління ними. Якщо потреби вашого бізнесу включають захист мобільних співробітників і застосування політик IT-безпеці, то вам підійде рішення рівня СТАНДАРТНИЙ.

Kaspersky Endpoint Security_РОЗШИРЕНИЙ

На рівні РОЗШИРЕНИЙ "Лабораторія Касперского" додала до усіх вищеперелічених функцій шифрування даних. Ще одна нова розробка "Лабораторії Касперского" - засіб системного адміністрування - забезпечує безпеку і одночасно підвищує продуктивність IT- інфраструктури. Такий широкий набір функцій і корисних інструментів дозволяє:

 

  • створювати і зберігати образи систем і здійснювати їх видалене розгортання;
  •  встановлювати пріоритет усунення уязвимостей в апаратному і програмному забезпеченні завдяки ефективному поєднанню моніторингу вразливрстей і інтелектуального управління установкою виправлень;
  •  контролювати використання ліцензій на програмне забезпечення за допомогою модуля управління ліцензіями;
  • задавати політики доступу до даних і IT- інфраструктурі для користувачів і гостей за допомогою засобу контролю доступу в мережу(NAC);
  • видалено розгортати і встановлювати програми і оновлення на комп'ютери користувачів за допомогою єдиної централізованої консолі адміністрування.

 

Kaspersky Total Security для бізнесу

Наш флагманський продукт - Kaspersky Total Security для бізнесу - включає можливості усіх попередніх рівнів і додатково зміцнює безпеку вашої IT- інфраструктури за допомогою засобів для захисту поштових серверів, інтернет-шлюзів і серверів спільної роботи. Це ідеальне рішення для організацій з високими вимогами до IT- безпеки, яким потрібний надійний захист кожного вузла мережі.

kaspersky 2

 

 

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053